top of page
353683758_1898339753885094_860656194287223184_n.jpg

O MNIE

Bartek – mąż, tata 3 dzieci, podróżnik, taternik jaskiniowy, pasjonat wspinaczki, instruktor
taternictwa jaskiniowego PZA, członek Wałbrzyskiego Klubu Górskiego i Jaskiniowego

Zawodowo: Instruktor taternictwa jaskiniowego PZA, specjalista ds. BHP, biegły sądowy, instruktor dostępu linowego, treeworker, pracownik wysokościowy.
Moja pasja to przede wszystkim rodzina i poznawanie świata z nią, łącząc tym samym swoją kolejną pasję, jaką są góry i wszystko co jest z nimi związane.
Od zawsze wiedziałem co chce w życiu robić i małymi krokami do tego dążyłem, zawsze chciałem aby moja pasja była również moją pracą i mam szczęście że tak jest.
Od ponad 20 lat jestem aktywnym taternikiem jaskiniowym, pasjonatom wspinaczki skalnej i górskiej, skialpinistą, podróżnikiem, nurkiem.
Eksplorowałem jaskinie w Europie i Azji, wspinałem się w Sudetach gdzie wytyczałem nowe drogi wspinaczkowe oraz miałem przyjemność wspinać się w Tatrach, Alpach, Bliskim Wschodzie, Afryce Północnej, i takich rejonach wspinaczkowych jak: Arco, Paklenica, Todra, Francja i wiele innych. Jednak najbliższe zawsze były mi Rudawy Janowickie wspinaczka na piękne turnie pozwalała mi zapominać o tym co mało ważne.

O mnie: Witamy
bottom of page