top of page

KURSY WSPINACZKOWE

Prowadzimy kursy i szkolenia wspinaczkowe zarówno dla początkujących jak i dla bardziej zaawansowanych osób. Kursy są prowadzone w skałach jak i na ściankach wspinaczkowych, w zależności jaki rodzaj kursu wybierzesz.

Kursy wspinaczkowe: Witamy

Proponowane kursy:

Kurs wspinaczki skalnej na drogach ubezpieczonych 4 - 5dni

1. Podstawowy kurs wspinaczki po drogach ubezpieczonych gdzie nauczysz się wspinaczki od podstaw. Będziemy wspinać się na drogach wspinać się na drogach sportowych i wielowyciągowych ubezpieczonych w stałe punkty asekuracyjne. Poznasz sprzęt wspinaczkowy i zasady bezpiecznego jego używania nauczysz się jak bezpiecznie wspinać sie na wędkę oraz z prowadzeniem drogi wspinaczkowej zajęcia prowadzone pod okiem instruktora Polskiego Związku Alpinizmu Kurs przygotuje cię do wspinaczki po drogach ubezpieczonych w stałe punkty asekuracyjne. Po kursie świat wspinaczki skalnej na drogach ubezpieczonych będzie bardziej dostępny i takie rejony wspinaczkowe jak ARCO, PAKLENICA, GEYIKBAYRI, ALADAGLAR,  COSTA BLANCA , SOKOLIKI, JURA i wiele innych nie będą już dla ciebie niedostępne.

2. Intro wspinaczkowe dla osób chcących zacząć się wspinać dobry wstęp przed kursem skałkowym - 1 dzień Wspinaczka jest coraz popularniejszą formą spędzania wolnego czasu. I jeżeli nie jesteś pewny czy ten rodzaj aktywności jest dla ciebie ale coś cię ciągnie aby spróbować to INTRO wspinaczko jest właśnie dla ciebie. Podczas tych 1 dniowych zajęć nauczysz się podstaw doboru bezpiecznego sprzętu, używania sprzętu wspinania się na wędkę oraz z prowadzeniem. Drogi wspinaczkowe są tak dobrane pod względem trudności aby nie blokowały twoich chęci a tylko je rozkręciły.

Kursy wspinaczkowe: Informacje
bottom of page